ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 10

Silné stránky
  • Plnohodnotný reproduktor
  • Zdokonalený mikrofon pro telefonování
  • Aplikace Hloubkoměr
  • Životní funkce
  • Detekce spánkové apnoe
  • Displej je dobře čitelný v různých pozorovacích úhlech
Slabé stránky
  • Oproti AW9 jsou změny spíše menší
  • Vyšší cena
  • Nízká výdrž baterie

Apple představil novou generaci hodinek s označením Watch Series 10. V porovnání s předchozími Watch 9 se však dočkáme spíše drobných úprav. Mezi ty hlavní se řadí plnohodnotný reproduktor v hodinkách, vylepšený mikrofon a aplikace Hloubkoměr. Hodinky také pracují s dosud největším a nejvyspělejším displejem, který je lépe čitelný v různých pozorovacích úhlech. Jak si hodinky vedly během mého testu?

Nejčastější otázky a odpovědi

Vyplatí se přechod z Apple Watch 9 na Apple Watch 10?

Mezigenerační změny jsou spíše minimální a pro většinu uživatelů pravděpodobně nebude dávat smysl přejít z Watch 9 na Watch 10. Pokud ale vlastníte starší model hodinek (např. Watch 6 či Watch 7), může pro vás být již přechod na nejnovější model relevantní.

Z novinek lze zmínit přítomnost plnohodnotného reproduktoru v hodinkách, díky čemuž lze poslouchat hudbu přímo ze zápěstí. Mikrofon s izolací hlasu se zasluhuje o ještě kvalitnější hovory. A využívat můžete také aplikaci Hloubkoměr, která byla dosud pouze u Watch Ultra a Watch Ultra 2. Další nové funkce, jako je detekce spánkové apnoe či Životní funkce, již nejsou výjimečné pouze pro tento model, ale s aktualizací softwaru se dostanou i do starších hodinek.

Jaká je výdrž baterie u Apple Watch Series 10?

Výdrž baterie se bohužel mezigeneračně nedočkala vylepšení. Během běžného používání jsem hodinky nabíjela každých přibližně 36 hodin. Zdokonalení se však dočkala alespoň rychlost nabíjení. Z 0 na 80 % je nabijete za pouhých 30 minut. Jen 8 minut na nabíječce pak stačí pro monitoring 8hodinového spánku. Díky tomu není časté nabíjení takovým problémem.

S jakými mobilními telefony jsou Apple Watch 10 kompatibilní?

Apple Watch Series 10 lze spárovat výhradně s mobilními telefony od stejné značky. Konkrétně je třeba využít iPhone XS nebo novější, včetně iPhonu SE (2. generace a novějšího), s iOS 18 nebo novějším.

Obsah balení a technické parametry

Jelikož se jedná o produkt z dílny značky Apple, asi nikoho nepřekvapí, že balení je promyšleno do posledního detailu a už jeho rozbalování se stává zážitkem. Uvnitř se nachází samotné chytré hodinky, napájecí kabel, nezbytná dokumentace a řemínek (buď ve vámi zvolené velikosti S/M nebo M/L).

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový/textilní/nerezová ocel
OdolnostIP6X, vodotěsné do hloubky 50 metrů
DisplejOLED Retina s úhlopříčkou 1,69” (u 42mm verze), 1,96” (u 46mm verze)
Výdrž baterieAž 18 hodin (36 hodin v režimu nízké spotřeby)
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.3, Wi-Fi, GPS, NFC
Operační systémwatchOS
Rozměry bez řemínku (42 mm varianta)46 × 39 × 9,7 mm (42 × 36 × 9,7 mm)
Hmotnost bez řemínku (42 mm varianta)36,4 g (30 g)

Levnější hliník, nebo dražší titan

Po vzoru předchozího modelu jsou hodinky dostupné ve dvou materiálových variantách. Prvním z nich je hliník. Druhá titanová verze nahradila nerezovou ocel z předchozí generace.

Design se pak dočkal mírné obměny týkající se tloušťky hodinek. Apple tvrdí, že jsou nyní vůbec nejtenčími Apple Watch na trhu. Osobně mi ale změna přijde minimální a pokud bych si to nepřečetla, jen těžko bych poznala nějak znatelný rozdíl v porovnání se Series 9. Novinkou je i to, že jsou Watch 10 dostupné ve 42 a 46mm velikosti (místo 41 a 45 mm).

Pro úplnost dodám, že jsem měla během testu k dispozici hliníkový model v klavírně černé barvě ve velikosti 46 mm (hodinky tedy na mém zápěstí působí trochu větší a rozhodně bych je doporučila spíše pánům). Zmíněná barva pak subjektivně vypadá elegantně a zaujala i mé okolí. Pro zajímavost dodám, že u hliníkové varianty je klavírní černá jako jediná barva lesklá, ostatní jsou matné. Rozhodně přitom nemohu říct, že by na tomto materiálu ulpívaly nečistoty nebo otisky prstů..

Řemínek jsem zkoušela textilní se zapínáním na suchý zip. Osobně mám z praktického důvodu raději gumové řemínky. S Apple Watch 10 jsem jednou vydatně zmokla a mokrý řemínek na zápěstí nebyl zrovna příjemný.

Hodinky se mi na zápěstí nosily příjemně a neměly tendenci nijak zavazet při běžných činnostech, práci na počítači ani sportu. Nevadily mi ani během spánku.

Spíše nepatrnou změnou je skutečnost, že se Apple rozhodl již nadále nepoužívat červený kroužek na digitální korunce pro označení LTE modelů. Vaše okolí tedy na první pohled nepozná, jaké hodinky máte na ruce.

Novější čip, svižný chod

Apple Watch Series 10 dostaly do vínku novější čip S10. Po stránce svižnosti chodu není hodinkám co vytknout. Během testování se mi nestalo, že by zařízení zamrzlo nebo se zpožděním reagovalo na moje kliknutí. Ale na to už jsem u Apple zařízení tak nějak zvyklá a jedná se o standard.

Po vzoru Apple Watch 9 zde najdete 64GB interní paměť, kterou lze využít nejen pro uložení stažených aplikací, ale také hudby pro offline poslech.

Mobilní aplikace pak nabídne nespočet statistik a dat, které si můžete přehledně prohlížet. Níže přikládám alespoň několik ukázek.

Kde koupit Apple Watch 10
Apple Watch 10
Hodnocení
4.4/5

Dosud největší a nejvyspělejší displej

Výrobce zmiňuje, že na hodinkách najdete dosud největší a nejvyspělejší displej OLED a láká také na přítomnost tenčích rámečků. Pokud si vedle sebe postavíte Watch 9 a Watch 10, rozdíl je minimální a v řádech milimetrů. Nicméně pokud chcete přejít například ze starších Apple Watch 6 nebo Watch 7, změna ve velikosti displeje bude jednoznačně markantnější.

Velikost displeje činí 1,69” u menší verze hodinek a 1,96” u větší varianty. Mnou testovaná 46mm varianta má dokonce o něco větší displej než Ultra Watch 2 a dotykový displej se díky tomu skutečně snadno používá.

Apple dále slibuje, že displej je až o 40 % jasnější při pohledu pod úhlem. Osobně musím říct, že se jen těžko hledá úhel, pod kterým byste na hodinkách nic neviděli (pokud tedy nezachazíte do extrémů) a tato vychytávka se výrobci skutečně povedla. Snadno proto i při letmém pohledu ze strany zkontrolujete aktuální čas.

Maximální jas dosahuje 2 000 nitů, což již neznamená žádný mezigenerační rozdíl. Nicméně hodnota je to zcela dostačující a já na přímém slunci neměla s čitelností žádné potíže. Drašží Apple Watch Ultra 2 nabídnou ještě o 1 000 nitů vyšší svítivost.

Baterie se mezigeneračně nezměnila

Výdrž baterie je obecně slabou stránkou Apple Watch a není tomu jinak ani u Series 10. Celková výdrž samozřejmě závisí na tom, jak hodinky používáte. Já se během testování obvykle dostala na 36 hodin. Always-On displej zůstal vypnutý, jinak mi hodinky sloužily pro příjem notifikací, krátké vyřízení hovorů a zhruba hodinový monitoring aktivity denně (nejčastěji venkovní chůze). Čas od času jsem si také prohlédla počasí, události v kalendáři nebo třeba aktuální tep.

Rychlost nabíjení se ale vylepšení dočkala. Z 0 na 80 % hodinky nabijete za pouhých 30 minut. Já jsem si zvykla je nabíjet během večerní hygieny a přípravy večeře. A pokud si náhodou před spaním vzpomenete, že jste hodinky zapomněli nabít jako já, stačí jim 8 minut na nabíječce, aby monitorovaly 8 hodin spánku. Za tu dobu si aspoň vyčistíte zuby, případně přečtete pár stránek rozečtené knížky.

Pokud si vezmete hodinky na celodenní túru v horách, možná na výdrž baterie narazíte. V režimu GPS totiž zvládnou maximálně 7 hodin, což nemusí být vždy dostačující. V tomto ohledu jasně vítězí třeba modely od značky Garmin.

Do bazénu i pro příznivce otužování

Pokud patříte mezi nadšené plavce, Apple Watch Series 10 vás samozřejmě nenechají ve štychu. Vzít si je můžete s sebou do bazénu a zařízení zvládne i šnorchlování v moři do hloubky 6 metrů. Pro příznivce přístrojového potápění však jsou stále vhodnější volbou Apple Watch Ultra či Ultra 2, se kterými se můžete dostat do hloubky 40 metrů.

Zajímavou vychytávkou se stává přítomnost senzoru pro měření teploty vody. Tyto údaje mohou přijít vhod třeba během otužování, kdy chcete sledovat, v jaké teplotě jste vydrželi. V aplikaci Hloubka se po ponoření do vody spustí také měření času, což rovněž nahrává použití pro otužilce.

Data týkající se teploty je ale potřeba brát s určitou rezervou. Během mého testu totiž hodinky naměřily o 3 °C vyšší teplotu vody než digitální teploměr. Informace by měly být v aplikaci dostupné i zpětně, mně se bohužel z nějakého důvodu nic nezobrazilo.

Funkce Apple Watch 10 aneb novinek je jen pár

V porovnání s Apple Watch Series 9 nabídnou novější Series 10 jen pár nových funkcí. Mnoho novinek prezentovaných pro Apple Watch 10 jsou přitom součástí watchOS 11, takže se postupně dostanou i do starších modelů hodinek. Řeč je především o aplikaci Životní funkce a detekci spánkové apnoe. Podrobně o nich až za chvíli.

Pojďme se nejprve podívat na funkce, které jsou exkluzivní právě pro Apple Watch 10.

Plnohodnotný reproduktor v hodinkách

U předchozích modelů jste pro poslech hudby či podcastů potřebovali mít připojené AirPods, případně jiná sluchátka. U Series 10 však najdete plnohodnotný reproduktor a hudbu si lze vychutnat přímo z hodinek. Kvalita je i s ohledem na rozměry reproduktoru poměrně dobrá a já jsem si poslechem zpříjemnila třeba úklid domu.

Ještě kvalitnější hovory

Osobně patřím mezi ty, kteří hovor vyřídí raději klasicky pomocí telefonu. V některých situacích se ale obzvlášť hodí, když můžete vše odbavit rovnou ze zápěstí. U Watch Series 10 se nově nachází mikrofon s izolací hlasu, který umí odfiltrovat okolní hluk od vašeho hlasu..

Kde koupit Apple Watch 10
Apple Watch 10
Hodnocení
4.4/5

Funkci jsem vyzkoušela během vaření, kdy jsem nechtěla utíkat pro telefon a hovor zvedla ze zápěstí. Druhá strana mi přitom řekla, že mě slyší snad ještě lépe než z telefonu a nepoznala by, že mám v blízkosti prskající pánev. I když jsem měla tendenci zápěstí zvednout a hovořit přímo do hodinek, druhá strana mi rozuměla i v momentě, kdy jsem nechala zápěstí spuštěné dole.

Aplikace Hloubka

Aplikaci Hloubka jsem již nakousla v sekci věnované odolnosti hodinek vůči vodě a využití během otužování. Pro úplnost ještě dodám, že si můžete nastavit, aby se aplikace spustila automaticky poté, co hodinky detekují vodu (abyste nemuseli hodinky ovládats mokrými prsty). Já jsem si funkci zapnula a fungovalo to bezvadně. Aplikaci si můžete nanečisto spustit, i když nejste ve vodě a otáčením korunky simulovat ponor. S hodinkami se lze ponořit maximálně do hloubky 6 metrů.

Aplikace Hloubka
Aplikace Hloubka

Dále se podíváme na funkce, které se objevují u Watch 10, ale nejsou pro ně již exkluzivní. To znamená, že se postupem času s aktualizací softwaru dostanou i do starších hodinek.

Životní funkce

Výsledky měření aplikace Životní funkce se vám zobrazí až po 7 nocích, kdy s hodinkami spíte. V podstatě se jedná o soubor ukazatelů, které hodinky sledují během spánku (jde o tep, dechovou frekvenci, saturaci kyslíkem, délku spánku a teplotu zápěstí). Aplikace vás upozorní na krátkodobé změny, které mohou naznačit, že něco není v pořádku (například že vaše tělo bojuje s nějakou nemocí).

Po probuzení se tedy snadno informujete, zda jsou data v normě, nebo byste nečemu měli věnovat zvýšenou pozornost. Já osobně jsem měla data po celou dobu testu v normě, což ostatně sedí i s tím, že můj životní styl je konzistentní a zrovna mě netrápila ani žádná nemoc. Nicméně určité výkyvy mohou být indikátorem, že je například na místě se zrovna vyhnout fyzické aktivitě a raději si dopřát odpočinek.

Detekce spánkové apnoe

Apple Watch Series 10 dokáží rozpoznat projevy spánkové apnoe, díky čemuž se můžete včas obrátit na svého lékaře. Opět se tedy jedná o krok kupředu.

Následující funkce se již neliší od předchozích generací hodinek.

Kroužky pohybu, měření srdečního tepu, okysličení krve a mnoho dalšího

Funkce v podobě kroužků pohybu, měření srdečního tepu či okysličení krve jsou již na poli chytrých hodinek pomyslným základem, proto pravděpodobně není nutné je zdlouhavě představovat. Ze své zkušenosti jen dodám, že naměřená data za mě velmi povedeně odráží skutečnost. Pozitivně hodnotím to, že si nově můžete kroužky pohybu přizpůsobit pro každý den v týdnu, což mě osobně zaujalo. V týdnu většinou kvůli sedavému zaměstnání nedokážu ujít tolik kroků jako o víkendu, proto si ráda hodnoty nastavím podle toho, čeho je opravdu reálné každý den dosáhnout.

Z pokročilých funkcí pak nechybí měření EKG. Aplikace vás upozorní na příliš vysokou i nízkou hodnotu a také nepravidelný srdeční rytmus, což může být vaším impulsem k návštěvě lékaře.

Podrobné sledování spánku

Každé ráno na vás po probuzení čekají informace o celkové délce vašeho spánku, včetně délky trvání jednotlivých fází. Během mého testování hodinky obvykle zaznamenaly čas usnutí, který odpovídal realitě. V grafech bylo správně zakresleno také noční bdění, kterého jsem si byla vědoma.

V základu hodinky nabídnou jen klasický budík (nikoliv chytrý, který by vás probudil v lehké fázi spánku). K tomuto účelu však můžete využít aplikace třetích stran a nejedná se tedy o podstatnou nevýhodu. V základu chytrý budík nabídnou třeba levnější Amazfit GTR 4.

Pokročilé sledování ženského zdraví

Od modelu Apple Watch 8 hodinky od této značky nabízí teploměr pro zpřesnění sledování ženského zdraví. Během spánku měří vaši teplotu ze zápěstí a naměřená data využívají ke zpřesnění odhadu předpokládaného data plodných dnů. Data je samozřejmě potřeba dbát s rezervou, nicméně pokud plánujete rodičovství, mohou vám být hodinky určitým pomocníkem.

Údaje o teplotě se v hodinkách zobrazí po 5 nocích, kdy s nimi spíte. Hodinky ale nefungují jako teploměr a na vyžádání tedy neumí změřit vaši teplotu, abyste se například během nemoci informovali o tom, zda vám již zabraly léky.

Detekce autonehody a přivolání pomoci

Stejně jako dvě předchozí generace, i Watch Series 10 si poradí s rozpoznáním pádu a autonehody a dokáží automaticky přivolat pomoc. Potřebujete tedy k tomu mít u sebe připojený iPhone (za předpokladu, že nemáte hodinky s funkcí Cellular s eSIM).

Sportování s Apple Watch 10

Apple Watch 10 nabízí pestrý výběr sportovních aktivit, které s jejich pomocí můžete sledovat. Data zobrazená během cvičení se liší v závislosti na tom, jakou konkrétní aktivitu se rozhodnete sledovat.

  • Při chůzi jsem si oblíbila automatické upozornění na každý ušlý kilometr jemnými vibracemi na zápěstí. Na displeji vám hodinky zobrazí uplynulý čas, množství spálených kilokalorií, tepovou frekvenci, průměrné tempo a ušlou vzdálenost.
  • Při běhu lze sledovat uplynulý čas, tepovou frekvenci (včetně zařazení do konkrétní zóny), průměrné tempo, uběhnutou vzdálenost, tempo v rámci úseku, převýšení a aktuální nadmořskou výšku.
  • U cyklistiky najdete po vzoru Apple Watch 9 možnost zrcadlit hodnoty na váš iPhone. Díky tomu si je můžete pohodlně prohlížet třeba v momentě, kdy máte telefon umístěn na řídítkách kola. Umí také detekovat wattmetr. Ze sledovaných hodnot nechybí uplynulý čas, průměrná rychlost, převýšení, aktuální nadmořská výška, tepová frekvence (včetně zařazení do určité zóny).

Mezi aktivitami najdete také triatlon, který v jednom režimu kombinuje plavání, běh a cyklistiku.

Apple Watch 10 umožňují si do jisté míry přizpůsobit vaše tréninky. Můžete si například nastavit, aby vás upozornily na uplynulý čas, množství spálených kilokalorií nebo dosažení určité tepové frekvence. U některých aktivit si lze také přímo na hodinkách stanovit intervaly, kdy budete cvičit a kdy se věnovat odpočinku. To se může hodit pro HIIT tréninky nebo třeba intervalový běh. V tomto ohledu jsou hodinky skutečně skvělým pomocníkem a rekreační sportovce jistě ohromí pestrou nabídkou funkcí.

Na druhou stranu, pokud se řadíte mezi profesionální sportovce, pravděpodobně sáhnete raději po konkurenčních chytrých hodinkách Garmin. Například zapáleným běžcům perfektní práci odvedou modely Garmin Forerunner, které nabídnou pestrou škálu statistik a vyšší modely vám umožní si také předem nastavit trasu běhu, po které vás budou navigovat.

Kde koupit Apple Watch 10
Apple Watch 10
Hodnocení
4.4/5

Narozdíl od některých Garmin hodinek vám v základu Apple watch nenabídnou animované tréninky, které by vám zobrazily správné provedení jednotlivých cviků. Případně musíte využít aplikace třetích stran.

Během cvičení můžete měření minimalizovat na pozadí a hodinky využít k čemukoliv jinému. Při monitoringu chůze jsem tedy bez problémů odepsala na zprávu a zkontrolovala, jaké další úkoly mě ten den čekají.

Funkce Doprovod pro vaše bezpečí

Šikovnou funkcí nejen pro ženy je aplikace Doprovod. Ta najde uplatnění třeba v případě, kdy si jdete večer zaběhat a zároveň máte v hlavě trochu nepříjemný pocit pramenící z toho, aby se vám náhodou něco nestalo. Vybranému kontaktu funkce odešle informaci o tom, že delší dobu nepokračujete v cestě nebo pokud uplynul vámi nastavený časový úsek celkového trvání aktivity. Díky tomu lze třeba svému partnerovi dát najevo, že se možná něco přihodilo.

Stejně tak může funkce posloužit třeba skupině přátel, která se rozejde do svých domovů a všichni se chtějí informovat o tom, že dorazili v pořádku. Za mě je funkce skutečně povedená a několikrát jsem funkci využila.

Odesílání zpráv zvládnou perfektně

Telefonování z Apple Watch 10 jsem se již věnovala. Z hodinek lze nicméně stejně jako z předchozích generací pohodlně odesílat zprávy. Vybírat lze z přednastavených odpovědí, nebo hodinkám zprávu nadiktovat. Diktování funguje bez potíží a hodinkám můžete jednoduše říct i to, kam mají umístit interpunkční znaménko (například ,,Kde jsi otazník”).

Stejně jako u předchozích generací bohužel není dostupná česká softwarová klávesnice. Mně osobně to nijak nevadí, protože na hodinkách se mi většinou zprávy vyťukávají obtížně a hlasové zadávání je pro mě uživatelsky komfortnější. Pokud byste přece jen klávesnici na hodinkách chtěli používat, doporučuji přenastavit iPhone (a tím pádem i hodinky) do angličtiny. Poté se klávesnice dočkáte (samozřejmě v angličtině).

Nechybí ani pestrý výběr emoji. Na zprávy můžete také reagovat (třeba zdviženým palcem či srdíčkem), stejně jako v rámci iMessage na vašem iPhonu.

Podpora Apple Pay

Stejně jako s jinými Apple Watch, i s Apple Watch 10 samozřejmě bezkontaktně zaplatíte prostřednictvím Apple Pay. Pokud si hodinky sundáte ze zápěstí a znovu je nasadíte, budete muset před provedením platby zadat kód. Když ale naopak vyrazíte na nákupy v jednom odpoledni a hodinky si necháte na zápěstí, rozhodně vás toto zdržení nečeká.

Mapy a navigace

Apple Watch 10 poslouží v neposlední řadě v otázce navigace. V mapách si snadno zadáte požadovanou adresu (diktováním), zvolíte dopravní prostředek, a poté se necháte navigovat. Na obrazovce se vám zobrazí celá mapa, díky čemuž jsem neměla problém se zorientovat. V tomto ohledu hodinky poslouží lépe než některé konkurenční modely, které vám nabídnou pouze šipku a směr, kudy se vydat.

Další funkce

Apple Watch Series 10 samozřejmě nabízí i spoustu dalších praktických funkcí, jako je předpověď počasí, kalendář, zobrazení světového času a tak dále. Doplňkové aplikace si přitom volitelně stáhnete v AppStore.

Závěr - komu bych Apple Watch Series 10 doporučila?

Apple Watch Series 10 jsou bezpochyby povedeným zařízením, které cílí na příznivce Apple ekosystému. Na druhou stranu v porovnání s předchozím modelem přináší spíše nepatrné změny, a proto pro většinu přechod na novější zařízení nejspíš nebude dávat smysl.

Z novinek stojí za zmínku plnohodnotný reproduktor v hodinkách, který využijete při telefonování nebo poslechu hudby přímo ze zápěstí. Zdokonalení se dočkal také mikrofon, který nyní dokáže velmi dobře odfiltrovat okolní hluk od vašeho hlasu. Poslední zásadní novinkou je zakomponování Hloubkoměru, přičemž hodinky lze použít až do hloubky 6 metrů. Pro přístrojové potápění se tedy nehodí, ale třeba při šnorchlování nebo otužování se jedná o skvělého pomocníka.

Pro jistotu ještě znovu upozorním, že Apple Watch 10 spárujete pouze s iPhony. Počítejte také s vyšší pořizovací cenou a nižší výdrží baterie (vylepšení se dočkalo akorát rychlo nabíjení). Hodinky budete muset nabíjet minimálně obden. Na druhou stranu se vám ale odvděčí skutečně bohatou nabídkou funkcí, svižným chodem a intuitivním rozhraním.

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 10
  • Kvalita zpracování
  • Baterie
  • Operační systém
  • Kompatibilita
  • Poměr cena/výkon
4.4

Další povedený model od Applu

Apple představil novou generaci hodinek s označením Watch Series 10. V porovnání s předchozími Watch 9 se však dočkáme spíše drobných úprav. Mezi ty hlavní se řadí plnohodnotný reproduktor v hodinkách, vylepšený mikrofon a aplikace Hloubkoměr. Hodinky také pracují s dosud největším a nejvyspělejším displejem, který je lépe čitelný v různých pozorovacích úhlech. Jak si hodinky vedly během mého testu?

Klady

  • Plnohodnotný reproduktor
  • Zdokonalený mikrofon pro telefonování
  • Aplikace Hloubkoměr
  • Životní funkce
  • Detekce spánkové apnoe
  • Displej je dobře čitelný v různých pozorovacích úhlech

Zápory

  • Oproti AW9 jsou změny spíše menší
  • Vyšší cena
  • Nízká výdrž baterie
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (1 hodnocení)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 10
Apple Watch 10
Hodnocení: 4.4/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram