ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus

Silné stránky
  • Možnost telefonování
  • Možnost ovládání hlasového asistenta
  • Garmin Couch
  • Tvorba vlastních tréninků
  • Úložiště pro poslech offline
Slabé stránky
  • Vyšší cena
  • Kompatibilita pouze se 3 hlasovými asistenty
  • Úsporný režim s nižší účinností

Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus nabízí pokročilé funkce pro sportovce. S jejich pomocí můžete absolvovat trénink z dílny Garmin, přičemž hodinky vám vždy zobrazí správné provedení daného cviku. Kdyby vám to nestačilo, můžete se pustit do tvorby vlastního tréninku a stáhnout si jej do hodinek. Kromě toho hodinky zaujmou nabídkou základních funkcí, které jsou pro chytré hodinky typické. Řeč může být například o monitoringu srdečního tepu, okysličení krve či VO2 max. Z hodinek lze telefonovat a prostřednictvím hlasového asistenta ovládat mobilní telefon.

Nejčastější otázky a odpovědi

S jakými mobilními telefony lze hodinky spárovat?

Garmin Venu 2 Plus lze spárovat s mobilními telefony s operačním systémem Android ve verzi 7.0 a novější a iOS ve verzi 13 a novější.

Podporují hodinky bezkontaktní platby?

Ano, hodinky podporují bezkontaktní platby Garmin Pay. Jen je třeba si předem ověřit, zda vaše banka Garmin Pay podporuje.

Jakou mobilní aplikaci si stáhnout?

Pro spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu slouží aplikace Garmin Connect. Pokud si budete chtít stáhnout nějaké doplňkové aplikace, budete potřebovat ještě Garmin Connect IQ.

Lze přes hodinky komunikovat?

Ano. Hodinky umožňují telefonování ze zápěstí. Na zprávy lze odpovídat pomocí hlasového asistenta (za předpokladu, že u sebe máte mobilní telefon).

Co se skrývá uvnitř krabičky?

Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus do naší redakce dorazily v elegantní krabičce typické pro Garmin modely. Celkové rozměry balení činí 9,5 × 9,5 × 9,5 cm a váha dosahuje 316 gramů.

Po otevření krabičky se vám naskytne pohled na:

  • samotné chytré hodinky s řemínkem (pro obvod zápěstí od 12,5 do 19 cm),
  • napájecí kabel
  • a uživatelský manuál.

Na trhu jsou k dostání i další řemínky, které jsou s těmito hodinkami kompatibilní. Snadno si tak můžete dokoupit více variant a střídat je mezi sebou dle vaší aktuální nálady.

Technické parametry Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus potěší přítomností AMOLED displeje s úhlopříčkou 1,3”, podporou bezkontaktních plateb i slušnou výdrží baterie.

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVoděodolné do hloubky 50 metrů
DisplejAMOLED s úhlopříčkou 1,3”
Výdrž baterieAž 10 dní
Způsob nabíjeníNapájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, NFC, ANT+
Operační systémGarmin OS
Rozměry (bez řemínku)43,6 × 43,6 × 12,6 mm
Váha51 g (bez řemínku)

Displej s ochranným sklem Gorilla Glass

Garmin Venu 2 Plus na první pohled zaujmou svým povedeným a nadčasovým designem a pouzdrem z nerezové oceli. Jejich displej je chráněn pomocí sklíčka Corning Gorilla Glass 3. generace, s nímž se setkáte i u Garmin Venu 2.

Řemínek sází na klasický silikonový materiál, jehož zásluhou se hodinky příjemně nosí na zápěstí. Navíc se jedná o ideální volbu pro sportovní nadšence i osoby, které trápí alergie na kovy.

Co se týče váhy, řadí se tyto chytré hodinky spíše k těžším modelům, i přesto se však na zápěstí nosí pohodlně, a to i ženám. Bez řemínku váží 51 gramů. Pro srovnání Garmin Venu Sq s podobnými rozměry váží pouze 37,6 gramů.

Kde koupit Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Hodnocení
4.2/5

V čem se liší chytré hodinky Venu 2, Venu 2 Plus a Venu 2S?

Hodinky Garmin Venu 2 Plus jsme se rozhodli porovnat s o něco méně vybaveným modelem Garmin Venu 2 a také modelem určeným hlavně pro ženy Garmin Venu 2S. Jak si vedly?

Garmin Venu 2S mají obecně kompaktnější rozměry a jsou navrhovány v ženských designech. Vzhledem k tomu po tomto modelu sáhnou zpravidla dámy.

V případě hodinek Garmin Venu 2 Plus se oproti standardnímu modelu dočkáte možnosti telefonování a psaní SMS zpráv prostřednictvím hlasového asistenta ve spárovaném telefonu (podporují hlasového asistenta Siri, Bixby a Alexa).

Garmin Venu 2Garmin Venu 2 PlusGarmin Venu 2S
Velikost displeje1,3”1,3”1,1”
Rozlišení displeje416 × 416 px416 × 416 px360 × 360 px
Rozměry (bez řemínku)45,4 × 45,4 × 12,2 mm43,6 × 43,6 × 12,6 mm40,4 × 40,4 × 12,1 mm
Váha (bez řemínku)49 g51 g38,2 g
Výdrž baterieAž 12 dníAž 10 dníAž 11 dní
Možnost telefonováníNeAnoNe

Parťák do vody

Hodinky jsou voděodolné do hloubky 50 metrů a lze je používat i pro plavání v bazénu nebo otevřené vodě. Pro potápění však určené nejsou. A pamatovat je třeba také na to, že na poškození vodou se nevztahuje záruka.

Senzorová výbava

Garmin Venu 2 Plus jsou vybaveny hned několika senzory pro přesný monitoring vašeho sportu a zdraví. Jedná se o:

  • snímač srdečního tepu,
  • senzor okysličení krve,
  • akcelerometr pro detekci pohybu,
  • barometr pro měření nastoupaných výškových metrů
  • a GPS, gyroskop, Glonass a Galileo pro navigaci.

Výdrž baterie dosahuje až 10 dní

Předností Garmin Venu 2 Plus je bezesporu velmi slušná výdrž baterie. V režimu chytrých hodinek dokáží vydržet až 9 dní na jedno nabití. Pokud budete hodinky striktně používat se zapnutým úsporným režimem, může se celková výdrž baterie prodloužit až na 10 dní (rozdíl tedy není nijak zásadní).

Pokud budete potřebovat nepřetržitě monitorovat fyzickou aktivitu se zapnutou GPS, budete muset hodinky nabíjet až po úctyhodných 24 hodinách. V režimu zapnuté GPS se spuštěnou hudbou činí výdrž baterie maximálně 6 hodin. Vzhledem k široké nabídce funkcí se jedná o velmi dobré hodnoty a v rámci našeho testování jsme jich víceméně dosáhli.

K nabíjení hodinek slouží přiložený napájecí kabel s proprietární Garmin koncovkou. Tato koncovka stejně jako u jiných Garmin hodinek není magnetická a v průběhu nabíjení musíte zařízení položit na bok.

Garmin Venu 2 Plus také podporují funkci rychlonabíjení. Po 10 minutách na nabíječce dokáží vydržet celý den v režimu chytrých hodinek nebo 1 hodinu monitorovat fyzickou aktivitu.

Dostatečně velký AMOLED displej

Stejně jako u modelů Garmin Venu 2 a Garmin Venu 2S se dočkáte kulatého displeje. Jeho úhlopříčka v tomto případě dosahuje 1,3” (stejně jako u Venu 2). Pokud hledáte model o menších rozměrech, pravděpodobně vás zaujmou Garmin Venu 2S s úhlopříčkou displeje 1,1”.

Těšit se můžete na kvalitní AMOLED displej se skvělými pozorovacími úhly a kvalitním vykreslením černé barvy. Ve venkovním prostředí více oceníte funkce transflektivního displeje, který je na ostrém slunci lépe čitelný. Takovou výbavu nabízí třeba Garmin Vivoactive 4S.

Displej je opatřen ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3. generace. K ovládání hodinek budete využívat dotyk a tři tlačítka nacházející se na pravé straně. Prostřední tlačítko navíc umožňuje nastavení rychlé volby a spustí takovou funkci, kterou si sami určíte.

Kde koupit Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Hodnocení
4.2/5

Jak Garmin Venu 2 Plus spárovat s mobilním telefonem

Chytré hodinky lze spárovat s mobilními telefony s operačním systémem Android ve verzi 7.0 a novější a iOS ve verzi 13 a novější.

Abyste mohli zahájit proces párování hodinek s telefonem, je třeba nejprve hodinky zapnout (respektive je nabít). Do mobilního telefonu si stáhněte aplikaci Garmin Connect, která je dostupná v Google Play i App Store.

V aplikaci následně zvolte, že jste si pořídili nové zařízení. Na hodinkách se vám záhy zobrazí unikátní kód, který přepíšete do mobilní aplikace. Poté vše potvrdíte a automaticky se spustí proces párování. Na závěr si ještě hodinky stáhnou aktualizace (pokud jsou nějaké k dispozici).

V mobilní aplikaci poté budete vyzváni k zadání svých osobních informací. Zvolíte, jaká je vaše aktuální výška, váha a věk. Prozradit je také třeba své pohlaví. Ženy dále vyplní data týkající se svého menstruačního cyklu.

Hodinky disponují operačním systémem Garmin OS

Stejně jako ostatní modely hodinek této značky, i Garmin Venu 2 Plus jsou vybaveny operačním systémem Garmin OS. Jeho předností je podpora češtiny, skvělá přehlednost a možnost instalace doplňkových aplikací. Hodinky lze díky technologii NFC také využívat k bezkontaktním platbám prostřednictvím Garmin Pay.

Mobilní aplikace

V mobilní aplikaci Garmin Connect najdete vše potřebné. Sledovat zde můžete jednotlivé statistiky, provést nastavení nebo si zpětně prohlížet jednotlivé hodnoty. Prostřednictvím aplikace Garmin Connect IQ si do hodinek můžete stáhnout nové ciferníky a doplňkové aplikace.

Funkce Garmin Venu 2 Plus

Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus jsou navrženy pro potřeby profesionálních, ale i amatérských sportovců. V porovnání s Garmin Venu 2 se můžete těšit na funkci telefonování a možnost využívání hlasového asistenta pro ovládání mobilního telefonu.

Základní funkce pro sledování zdraví

Garmin Venu 2 Plus se stanou vaším pomocníkem na cestě za zdravým životním stylem. Vždy vám přesně zobrazí počet ušlých kroků v průběhu dne, množství spálených kilokalorií (aktivních i klidových) a přehled minut, které jste strávili intenzivní aktivitou.

Podobně jako u jiných chytrých hodinek nechybí přesné sledování srdečního tepu v průběhu dne, měření okysličení krve i monitoring frekvence dýchání. Hodinky lze také využít k orientačnímu změření vaší aktuální stresové zátěže. Pokud se budete chtít v průběhu dne uklidnit, můžete k tomu využít dechové cvičení, kterým vás hodinky provedou.

Využít můžete funkci Snímek zdravotního stavu. Měření trvá 2 minuty a po uplynutí tohoto času vám hodinky zobrazí průměrnou tepovou frekvenci, okysličení krve, počet nádechů, průměrnou míru stresu a variabilitu srdečního tepu.

Monitoring spánku

Pokud si necháte hodinky na zápěstí přes noc, budou automaticky monitorovat váš spánek. Po probuzení se můžete informovat o tom, jak dlouho jste spali lehkým, hlubokým a REM spánkem. Aby vás v noci nerušily příchozí notifikace, stačí si zapnout režim Nerušit. Nastavit si můžete také klasický budík. Bohužel hodinky nepodporují funkci chytrého budíku, který by vás probudil v lehké fázi vašeho spánku. To nabízí například Amazfit GTS 4.

Měření VO2 max a zobrazení věku dle kondice

Zásluhou použitých monitorů dokáží hodinky také odhadnout hodnotu VO2 max, díky čemuž získáte představu o své fyzické výkonnosti. Kromě toho umí také zobrazit váš fitness věk, tedy odhad věku podle vaší kondice.

Kde koupit Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Hodnocení
4.2/5

Široký výběr sportovních aktivit

Největší uplatnění tyto hodinky samozřejmě najdou při sportu. V tomto ohledu potěší, že je pro vás připravena opravdu velká spousta aktivit. Od běhu, přes turistiku, silové tréninky a plavání až po méně obvyklé sporty v podobě discgolfu či práce na zahradě. U plavání je třeba zdůraznit, že jsou hodinky dotykové a jejich ovládání v tomto ohledu není tak pohodlné. Pokud se řadíte mezi zapálené plavce, doporučujeme se poohlédnout po jiných chytrých hodinkách na plavání.

Jakmile monitoring vybrané aktivity spustíte, bude se vám na displeji zobrazovat uplynulý čas, aktuální tepová frekvence a množství spálených kilokalorií. U některých aktivit nechybí ani informace o vaší rychlosti či uražené vzdálenosti (typicky u běhu či jízdy na kole).

U Garmin Venu 2 Plus si můžete nastavit vlastní délku kroku, díky čemuž budete mít přesný přehled o tom, kolik kroků musíte vykonat k překonání určité vzdálenosti.

Tréninky s názornou ukázkou cviků

Garmin Venu 2 Plus lze využívat také jako svého osobního trenéra. Vybrat si totiž můžete některý z dostupných tréninkových plánů a následně se pustit do jeho plnění. V tomto směru vám hodinky zobrazí, jaký cvik provádět a kolikrát. Nechybí ani názorná animace, abyste si byli jisti, že jej děláte správně. Jakmile je na čase cvik změnit, upozorní vás na tuto skutečnost vibracemi na zápěstí.

Tréninky si můžete do hodinek jednoduše stáhnout prostřednictvím aplikace Garmin Connect. Pokud by vám náhodou nevyhovovaly, můžete se také v aplikaci pustit do tvorby svého vlastního tréninku. Sestavit si jej můžete díky nabídce více než 1 400 konkrétních cviků. Nastavit si můžete také to, kdy vás mají hodinky upozornit na provádění dalšího cviku (například po uplynutí stanoveného času, po několikátém zopakování cviku a podobně). Po vytvoření si trénink snadno stáhnete do hodinek.

U silových tréninků si také můžete jednoduše uložit, jakou váhu jste při daném cviku zvedli a informace využít ke svému postupnému progresu.

U silových tréninků přednosti těchto hodinek nekončí. S funkcí Garmin Coach můžete využívat bezplatného virtuálního trenéra, který vám pomůže s vašimi běžeckými začátky nebo vás připraví na půlmaraton.

Skvělý parťák pro HIIT tréninky

Mezi nabídkou sportovních aktivit nechybí ani HIIT trénink, který vám umožní vybrat si jeden z různých časovačů. Jedná se o Tabatu, EMOM (předepsaná sada cviků, které je třeba odcvičit za minutu) či AMRAP (as many rounds as possible, tedy co nejvíce kol je možné). Nastavit si můžete také intervaly na míru vašim potřebám, tedy požadovanou dobu věnovanou cvičení a odpočinku.

Detekce nehody

Hodinky umí rozpoznat případnou nehodu. Pokud k ní dojde, odešlou informaci osobě, kterou si na zařízení stanovíte jako nouzový kontakt. Kromě samotné informaci o nehodě daná osoba uvidí také vaše GPS souřadnice.

Navigaci hodinek Garmin Venu 2 Plus můžete využít pro navigování zpět na start nebo do předem uloženého bodu. Vkládání tras ve formátu .gpx není podporováno.

Sledování menstruačního cyklu a těhotenství

Pro ženy je připravena funkce pro sledování menstruačního cyklu, respektive těhotenství. V mobilní aplikaci si nejprve zadáte potřebná data, jako je datum vaší poslední menstruace a obvyklá délka cyklu. V případě těhotenství je pak nutné zadat termín porodu.

Hodinky vám následně přehledně zobrazí, v jaké fázi cyklu se aktuálně nacházíte a kdy pravděpodobně nastane datum vaší menstruace. V případě těhotenství uvidíte, v jakém jste zrovna týdnu. Podrobnější data na vás čekají v mobilní aplikaci.

Telefonování a odesílání zpráv

Vítanou novinkou v porovnání s Garmin Venu 2 je možnost telefonování ze zápěstí. Hovor lze vytočit rovnou na hodinkách, případně si vybrat ze seznamu kontaktů. Tato funkce funguje u mobilních telefonů s Androidem i iOS.

Samozřejmostí je pak upozornění na příchozí notifikace z vašeho mobilního telefonu. Nově toto zařízení také podporuje hlasové asistenty Bixby, Alexa a Siri. Tyto hlasové asistenty nelze využívat k ovládání hodinek, lze však jejich prostřednictvím zadávat pokyny pro ovládání telefonu. Hlasového asistenta spustíte dlouhým podržením prostředního tlačítka (nejprve je však nutné svůj mobilní telefon nastavit).

Bezkontaktní platby Garmin Pay

Garmin Venu 2 Plus podporují bezkontaktní platby Garmin Pay. Platební kartu si nejprve uložíte do mobilní aplikace a následně již můžete v obchodech platit pohodlně prostřednictvím hodinek. Garmin Pay v současné době nepodporují všechny banky, doporučujeme si proto projit seznam, zda se mezi nimi vaše banka nachází.

Bezkontaktní placení
Bezkontaktní placení

Poslech hudby

Hodinky lze používat také k ovládání hudby, kterou právě přehráváte na svém mobilním telefonu. Skladbu lze pozastavit, znovu spustit nebo přepnout.

Kde koupit Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Hodnocení
4.2/5

Kromě toho ale hodinky také disponují svým vlastním úložištěm pro poslech offline. Jeho kapacita činí zhruba 750 písniček. Skladby do hodinek přidáte prostřednictvím mobilní aplikace. Případně lze také pro poslech hudby využívat služby třetích stran, jako je Spotify nebo Deezer. Samozřejmostí je možnost připojení bezdrátových sluchátek pro větší pohodlí.

Poslech hudby
Poslech hudby

Další funkce

Ze spíše doplňkových funkcí lze zmínit například zobrazení předpovědi počasí, funkci Najít telefon či stopky.

Předpověď počasí
Předpověď počasí

Závěr –⁠ komu bychom Garmin Venu 2 Plus doporučili?

Tyto chytré hodinky jsou skvělým kompromisem mezi ultimátním sport trackerem a smartphonem na vašem zápěstí. Tomu odpovídá atraktivní AMOLED displej a uživatelské prostředí, solidní výdrž baterie a zároveň vynikající monitoring sportovních aktivit.

Silnou stránkou hodinek je bohatá nabídka funkcí pro sportovce. Garmin nabízí několik tréninkových programů, hodinky vám přitom zobrazí i animaci pro správné provedení cviku. Případně si můžete v mobilní aplikaci trénink sami sestavit a následně si jej stáhnout do mobilního telefonu.

Potěší i funkce pro měření VO2 max, ukazatel vašeho fitness věku dle kondice, sledování okysličení krve nebo stresové zátěže. Z hodinek lze také bezkontaktně platit prostřednictvím funkce Garmin Pay. Pohodlně z nich totiž vyřídíte hovory a prostřednictvím hlasového asistenta můžete svůj mobilní telefon vybídnout k tomu, aby napsal zprávu.

Z nevýhod můžeme zmínit snad jen vyšší cenu a fakt, že hodinky nepodporují všechny dostupné hlasové asistenty. Například u mobilních telefonů Xiaomi hlasového asistenta používat nelze.

Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus
  • Kvalita zpracování
  • Baterie
  • Operační systém
  • Kompatibilita
  • Poměr cena/výkon
4.2

Ultimátní sportovní hodinky s možností komunikace

Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus nabízí pokročilé funkce pro sportovce. S jejich pomocí můžete absolvovat trénink z dílny Garmin, přičemž hodinky vám vždy zobrazí správné provedení daného cviku. Kdyby vám to nestačilo, můžete se pustit do tvorby vlastního tréninku a stáhnout si jej do hodinek. Kromě toho hodinky zaujmou nabídkou základních funkcí, které jsou pro chytré hodinky typické. Řeč může být například o monitoringu srdečního tepu, okysličení krve či VO2 max. Z hodinek lze telefonovat a prostřednictvím hlasového asistenta ovládat mobilní telefon.

Klady

  • Možnost telefonování
  • Možnost ovládání hlasového asistenta
  • Garmin Couch
  • Tvorba vlastních tréninků
  • Úložiště pro poslech offline

Zápory

  • Vyšší cena
  • Kompatibilita pouze se 3 hlasovými asistenty
  • Úsporný režim s nižší účinností
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
4.3/5 - (9 hodnocení)
Komentáře (8) – Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus
  1. Měl bych dotaz nebo prosbu o radu. Přemýšlím nad Samsung Galaxy Wach 5 a Garmin Venu 2 Plus. V hodnocení vidím u obou 4 hvězdičky za baterii, ale první mají výdrž 3 dny a druhé 9 dní, je tam něco, co mi uniká?
    A pak kompatibilita, oboje mají 4 hvězdičky, ale chápu to, že Galaxy nejdou na iPhony a Garminy ano?
    Omlouvám se, nemám s tím takovou zkušenost 🙁

    1. Dobrý den, hodnocení jednotlivých oblastí pro testovaný produkt je vždy závislé na celkovém kontextu. Například u hodnocení baterie samozřejmě nehodnotíme pouze její výdrž, ale i výdrž s ohledem na funkce chytrých hodinek. Pokud mají tedy jedny hodinky více senzorů a měří např. EKG v průběhu celého dne, nemůžeme jim dát nižší hodnocení vůči druhým, které tuto nemají, ale vydrží o něco déle. Dále hodnotíme také rychlost nabíjení, uživatelskou přívětivost nabíjení, možnost použití alternativní nabíjecí podložky nebo naopak nutnost použití proprietárního kabelu, funcki rychlonabíjení atp.

      Podobné je to i s kompatibilitou nebo ostatními hodnocenými parametry. Nejedná se pouze o kompatibilitu ve smyslu spárování s Android a iOS. Přestože je tato složka v hodnocení velice důležitá, tak z hlediska kompatibility hodnotíme také kompatibilitu s dalším příslušenstvím (např. bezdrátová sluchátka), dostupnými řemínky, aplikacemi, podporovaných formáty souborů (mapové podklady, hudba) aj.

      Hodnocení mnoha produktů je poměrně komplexní záležitost a proto pro naše čtenáře připravujeme podrobné recenze, kde se snažíme různá specifika vysvětlit tak, aby si každý mohl udělat vlastní hodnocení sám. Na základě jeho konkrétních potřeb. Bohužel nejde vzít konečné číselné hodnocení a prohlásit, že jedny chytré hodinky jsou lepší, než druhé, protože mají o tři desetiny vyšší skóre. Vždy bude záležet na tom, jak bude uživatel konkrétní produkt používat a jaké funkce nebo specifika jsou pro něj hodnotné.

      Stejně tak nejde vzít technickou specifikaci hodinek a promítnout ji bez jakéhokoli dalšího kontextu do celkového hodnocení – to je důvod, proč hodinky testujeme a nejsme obyčejný katalog produktů, kde tyto informace jednoduše můžete najít a porovnat tvrdá data.

  2. Dobrý deň, ja sa chcem spýtať na podporu hodiniek garmin venu 2 plus s kompatibilitou huawei nova 9, bude mi spolu fungovať? mam stiahnutý aj garmin connect a v MT huawei vypadá, že sa správa normálne, či tam nebude problém nejaký a či budem vedieť telefonovať, prijímať notifikácie atď.

    1. Dobrý den, v redakci jsme hodinky s tímto konkrétním telefonem netestovali. Necháme tedy odpověď na komunitě v sekci komentářů.

  3. Takže Garmin má delší výdrž, ale horší technologii baterie než Samsung? Ruzumím tomu správně? A Samsung Galaxy Watch 5 měří EKG celý den a pak tedy vydrží 3 dny? Kdybych to EKG vypnul, tak vydrží 9 dní jako Garmin?

    1. Dobrý den, můžete prosím popsat jak hodinky používáte? Na výdrž baterie má samozřejmě vliv mnoho faktorů. Od jejího stáří (resp. opotřebení), okolního prostředí a hlavně samotný způsob používání hodinek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Hodnocení: 4.2/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram