ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Garmin Vivoactive 4S

Silné stránky
  • Přesné měření sportovních aktivit
  • GPS
  • Monitoring spánku
  • Bezkontaktní platby
  • OS v češtině
  • Snadné ovládání
  • Možnost stažení dalších aplikací
  • Skvělá výdrž baterie
Slabé stránky
  • Vyšší cena
  • Omezená možnost odpovídání na zprávy nebo hovory

Garmin Vivoactive 4S najdou uplatnění u amatérských i profesionálních sportovců. Skvěle kombinují sportovní a elegantní vzhled a nabízí spoustu senzorů pro přesné měření sportovních aktivit. Zároveň je můžete využít pro monitorování vašeho spánku. Garmin OS je v češtině, podporuje bezkontaktní platby a umožňuje stažení dalších aplikací.

Balení je příjemně malé a lehké

Garmin Vivoactive 4S do naší redakce dorazili v krabičce o rozměrech 11 × 10 × 10 cm. Celková váha balení činí 270 gramů. Hned po rozbalení nás hodinky upoutaly na první pohled svým elegantním vzhledem a minimalistickým barevným provedením, které je jako dělané pro něžné pohlaví.

Součástí balení jsou:

  • samotné chytré hodinky,
  • nabíjecí kabel
  • a návod k použití.

Chytré hodinky si na zápěstí upevníte podobně jako jakékoliv běžné hodinky. Skvěle přitom sedí na zápěstí o obvodu 11 až 17,5 cm. Tato varianta je tedy spíše určená pro ženy. Muži pravděpodobně více ocení větší model Garmin Vivoactive 4.

Výhodou je podobně jako u jiných chytrých hodinek snadná výměna řemínku. Dokoupit si proto můžete více variant lišících se barvou nebo materiálem a střídat je podle potřeb nebo vaší aktuální nálady.

Technické parametry Garmin Vivoactive 4S

Tyto smartwatch vás na první pohled zaujmou svým kulatým ciferníkem s transflektivním displejem. Jeho velkou výhodou je fakt, že je skvěle čitelný i na ostrém slunci, díky čemuž jsou hodinky vhodné pro nejrůznější venkovní aktivity.

Potěší také dlouhá výdrž baterie, která dosahuje až 8 dní. Za další přednost považujeme operační systém Garmin OS, který podporuje stažení dalších aplikací i bezkontaktní platby Garmin Pay.

Díky podpoře technologie ANT+ můžete chytré hodinky propojit s dalšími sportovními měřiči (např. hrudními pásy). To jsme však v rámci naší recenze bohužel neměli možnost otestovat.

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVoděodolné do hloubky 50 metrů
DisplejTransflektivní s úhlopříčkou 1,1”
Výdrž baterieAž 8 dní
Způsob nabíjeníUSB napájecí kabel
KonektivitaBluetooth, ANT+, GPS
Operační systémGarmin OS
Rozměry (bez řemínku)40 × 40 × 12,7 mm
Váha40 g (bez řemínku)

Hodinky s ocelovým rámečkem a Gorilla Glass

Chytré hodinky na první pohled působí moc hezkým a moderním dojmem. Námi testovaná varianta kombinuje elegantní bílou a rose gold barvu, díky čemuž se jedná o skvělou variantu zejména pro ženy. Model je však k dostání i v pánském provedení (např. šedém nebo černém). Samotný ciferník je kulatý, čímž se hodinky liší např. od Apple Watch, které dlouhodobě sází na hranatý displej.

Garmin Vivoactive 4S disponují ocelovým rámečkem a displej tedy nesahá až k okrajům. Na displeji dále najdete odolné sklíčko tvrzené technologií Gorilla Glass 3. generace, které vyniká svou vysokou pevností a odolností.

Řemínek je silikonový a pyšní se lehkým provedením, které je příjemné i při dlouhodobém nošení. Ocení jej sportovci ale i osoby, které trpí alergií na kovy. Samotný řemínek lze však jednoduše vyměnit za jiný podle vašich aktuálních potřeb.

Garmin Vivoactive 4S bez řemínku váží 40 gramů. Vzhledem k tomu se řadí spíše k těžším hodinkám, i přesto se však nejedná o něco zásadního (např. Apple Watch 6 váží 47 gramů). Pokud by pro vás ale byla hmotnost na prvním místě, můžete se poohlédnout například po modelu Xiaomi Amazfit GTS 2 mini, který váží pouhých 19,5 gramů.

Kde koupit Garmin Vivoactive 4S
Garmin Vivoactive 4S
Hodnocení
4.2/5

Jak chytré hodinky uvést do provozu

První spuštění těchto Garmin hodinek je poměrně jednoduché a intuitivní. Nejprve je třeba zařízení nabít, mezitím si můžete do mobilního telefonu stáhnout aplikaci Garmin Connect, která je zdarma dostupná na Google Play a v App Store.

V aplikaci poté vyberete, že chcete připojit nové zařízení a spustíte proces párování. Obě zařízení vás spárováním provedou, nemusíte mít proto strach, že by se jednalo o něco obtížného.

V mobilní aplikaci si ještě na začátku nastavíte vaše osobní informace, jako je např. pohlaví, výška a váha. Pro ženy je navíc připravena sekce týkající se údajů o menstruačním cyklu. Nastavit si dále můžete vaše denní cíle týkající se množství spálených kilokalorií nebo třeba ušlých kroků.

My jsme pro spárování použili mobilní telefon iPhone 11 s operačním systémem 15.0.1 a vše proběhlo bez problémů.

Chytré hodinky jsou dále vybaveny technologií ANT+ a umožňují tedy propojení se zařízením s touto technologií. Typicky se jedná o hrudní pásy, které poskytují přesná data o vaší srdeční aktivitě.

Chytré hodinky používají Garmin OS

Chytré hodinky používají operační systém Garmin OS. Jeho předností je fakt, že lze hodinky propojit s mobilním telefonem s Androidem i iOS. V tomto ohledu se liší od Apple Watch, které lze spárovat pouze s mobilním telefonem stejné značky.

Garmin OS je navržen primárně pro sportovce. Zorientujete se v něm poměrně jednoduše. Výhodou je také možnost instalace doplňkových aplikací a podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay. Operační systém podporuje češtinu a nemusíte se proto obávat případné jazykové bariéry.

Do Garmin Vivoactive 4S si můžete stáhnout další aplikace

Pro spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu a následné sledování nejrůznějších statistik slouží již zmíněná mobilní aplikace Garmin Connect. Samotná aplikace je přehledná a intuitivně zpracovaná. Prohlédnout si v ní můžete například svůj aktuální srdeční tep, množství spálených kilokalorií i počet dechů za minutu.

Ženy dále ocení možnost sledovat svůj menstruační cyklus. Nechybí ani data o počtu ušlých kroků a další. Své úspěchy můžete prostřednictvím aplikace sdílet s přáteli. Případně si lze vybrat některou z dostupných odznakových výzev a připojit se k nim, abyste získali další motivaci. Výzva spočívá například v počtu uběhnutých kilometrů během měsíce. Jakmile výzvu splníte, získáte na svůj profil zmíněný odznak.

Pokud si budete chtít do zařízení stáhnout další aplikace, je třeba si nejprve do mobilního telefonu stáhnout aplikaci Garmin Connect IQ (rovněž dostupná na Android a iOS). Následně si v ní můžete vybírat z dostupných aplikací, které jsou přizpůsobeny pro různé druhy sportu. Nechybí ani možnost pro stažení nových ciferníků (třeba tematicky vánočních). Hodinky si zároveň po instalaci této aplikace mohou automaticky stáhnout některé doplňkové aplikace. V našem případě se jednalo o aplikaci pro sledování menstruačního cyklu.

Aplikace Garmin Connect tedy slouží pro spárování hodinek a telefonu a následné sledování zdraví. Aplikace Garmin Connect IQ je určena pouze pro instalaci dalšího softwaru do chytrých hodinek.

Funkce jsou přizpůsobené sportovcům

Jak jsme již naznačili, tyto chytré hodinky najdou uplatnění především u sportovců. Pokud chcete zařízení používat pro plnohodnotné psaní zpráv, telefonování a celkové usnadnění života, budou pro vás vhodnější jiné chytré hodinky (např. Apple Watch 7).

Předností hodinek je propracované monitorování sportovních aktivit, ke kterému slouží množství senzorů.

Krokoměr

Hodinky v průběhu dne měří počet kroků, které jste ušli. Při našem testování byl přitom výsledek přibližně stejný jako ten, který nám ukázala aplikace Zdraví na iPhone.

Kde koupit Garmin Vivoactive 4S
Garmin Vivoactive 4S
Hodnocení
4.2/5

Měření tepové frekvence

Mezi základní funkce chytrých hodinek patří i měření tepové frekvence. Aktuální hodnotu si přitom můžete kdykoliv prohlédnout ve statistikách zdraví. Pokud by byl váš tep v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak vysoký, zařízení vás na tuto skutečnost upozorní.

Měření tepové frekvence je spolehlivé
Měření tepové frekvence je spolehlivé

Měření okysličení krve

Tuto funkci jsme na hodinkách nejprve nemohli najít. Funkci je totiž nejprve třeba aktivovat v mobilní aplikaci. Najdete ji v sekci Režim spánku, poté je třeba přejít na Pulzní oxymetr a funkci povolit. Můžete si přitom vybrat, zda má zařízení měřit okysličení krve v průběhu celého dne nebo jen ve spánku.

Měření je třeba nejprve povolit
Měření je třeba nejprve povolit

Monitoring spánku

Pokud budete s chytrými hodinkami spát, můžete si po probuzení v mobilní aplikaci prohlédnout statistiky týkající se vašeho spánku. Hodinky dokáží rozpoznat, jak dlouho jste spali lehkým, hlubokým a REM spánkem. V noci oceníte funkci Nerušit, která vám vypne veškeré notifikace. Statistiky týkající se spánku jsou propracovanější než ty, které vám v základu nabídnou Apple Watch. Novější Garmin Vivoactive 5 dokonce nabízí kromě sledování spánku i monitoring šlofíků.

Bohužel ale naměřené údaje zcela správné nejsou. Při našem testování například hodinky odhadly, že k usnutí došlo zhruba o hodinu dříve, než tomu bylo ve skutečnosti. Pravděpodobně tak sledování seriálu v leže mylně vyhodnotily jako spánek.

Nastavit si dále můžete budík (základní, nikoliv chytrý, který by vás vzbudil v lehké fázi spánku). Hodinky vás probudí jemnými vibracemi na zápěstí a následně si budete moct vybrat, zda chcete budík vypnout, nebo si dovolíte jej ještě o 10 minut odložit.

Měření VO2 max

Garmin Vivoactive 4S vám pomocí svých monitorů poměrně přesně odhadnou i VO2 max. Hodnota VO2 max patří mezi spolehlivé ukazatele fyzické výkonnosti. Čím je tato hodnota vyšší, tím více kyslíku se dostane do vašich svalů během fyzické námahy.

Spousta režimů cvičení

Garmin Vivoactive 4S pravděpodobně nejvíce oceníte při cvičení. Vybrat si můžete ze spousty nejrůznějších sportů, mezi které patří třeba chůze, běh, jízda na kole, jóga, pilates nebo třeba dýchání. U Garmin Vivoactive 5 najdete i funkce pro vozíčkáře.

Chytré hodinky mají GPS senzor a můžete je proto využít i pro přesné měření venkovních aktivit. Po spuštění takové aktivity stačí jen chvíli počkat, až se hodinky k GPS připojí. Následně už se můžete pustit do samotného sportu. Na displeji uvidíte čas uplynulý od začátku aktivity, vaše průměrné tempo i vzdálenost. Nechybí ani informace o vašem aktuálním srdečním tepu včetně interpretace, v jaké zóně se vaše tepová frekvence nachází.

Data se ale liší v závislosti na konkrétní fyzické aktivitě. Když jsme například chytré hodinky otestovali při lekci jógy, zobrazovaly nám uplynulý čas a tepovou frekvenci. Kromě toho zde byly i údaje o úrovni stresu a dechové frekvenci.

Při cvičení si můžete aplikaci snadno minimalizovat a chytré hodinky používat k čemukoliv jinému.

Po skončení cvičení si můžete v mobilní aplikaci Garmin Connect prohlédnout přehledné statistiky týkající se vašeho výkonu.

Praktickou funkcí je také fakt, že vás zařízení při delší neaktivitě upozorní, abyste vstali a šli se na chvíli protáhnout. Tuto funkci si však můžete deaktivovat.

Měření frekvence dýchání

Zařízení dokáže rozpoznat také vaši frekvenci dýchání (ve dne i ve spánku). Tuto hodnotu si tak můžete kdykoliv zkontrolovat.

Hodinky měří vaši frekvenci dýchání
Hodinky měří vaši frekvenci dýchání

Monitoring stresu

Hodinky v průběhu dne měří hladinu vašeho stresu. Pokud by přitom vaše stresová hladina byla příliš vysoká, zařízení vás na to upozorní a doporučí vám, abyste chvíli jen tak dýchali.

Kde koupit Garmin Vivoactive 4S
Garmin Vivoactive 4S
Hodnocení
4.2/5
Prozradí vám, kdy jste ve stresu
Prozradí vám, kdy jste ve stresu

Sledování menstruačního cyklu

Pro ženy je připravena funkce pro sledování menstruačního cyklu. Ale pozor. Tato funkce nebyla v hodinkách k dispozici hned od začátku. Objevila se až v momentě, kdy jsme nainstalovali mobilní aplikaci Garmin Connect IQ, která si tuto aplikaci sama stáhla. Pokud byste ji používat nechtěli, lze ji pomocí Garmin Connect IQ odinstalovat.

Hodinky vám zobrazí aktuální den vašeho cyklu a jejich prostřednictvím si můžete zaznamenat také nejrůznější fyzické příznaky (např. bolesti břicha, křeče, únavu…) a další informace (např. ohledně vaší nálady, libida či sexuální aktivity). Podrobné informace jsou k dispozici také v mobilní aplikaci Garmin Connect, kde si na začátku nastavíte typ a délku vašeho cyklu.

Funkce Body Battery

Tato funkce slouží k tomu, aby sledovala a vyhodnocovala vyvážení zátěže a regenerace organismu v průběhu celého dne. K výpočtu hodnoty funkce používá například variabilitu srdečního tepu, stresu, kvalitu spánku nebo vaše aktivity. Vysoké hodnoty hodinky zpravidla ukazují na začátku dne, s přibývajícím časem nebo po náročném tréninku toto číslo klesá.

Funkce Body Battery
Funkce Body Battery

Sledování pitného režimu

Hodinky vám pomohou také sledovat váš pitný režim. A to tak, že si přímo v hodinkách zaznamenáte to, že jste zrovna vypili sklenici vody. Na konci dne si poté můžete jednoduše prohlédnout, jak jste na tom.

Můžete hlídat pitný režim
Můžete hlídat pitný režim

Na příchozí zprávy lze odpovídat omezeně

Zařízení vás upozorní také na příchozí notifikace z vašeho mobilního telefonu. Na příchozí zprávu lze odpovědět rychlou odpovědí ze seznamu přednastavených zpráv. Tato funkce je však k dispozici pouze v případě, že hodinky spárujete s mobilním telefonem s operačním systémem Android. Majitelé zařízení s iOS mají v tomto ohledu smůlu.

Chytré hodinky vás dále mohou upozornit na příchozí hovor, který můžete odmítnout. Pokud máte mobilní telefon s Androidem, měly by hodinky podporovat i funkci odmítnutí hovoru se zasláním textové zprávy.

Hodinkami můžete bezkontaktně platit

Chytré hodinky lze využívat pro bezkontaktní platby prostřednictvím Garmin Pay. Pokud je pro vás tato funkce klíčová, doporučujeme si prohlédnout seznam bank, které Garmin Pay v současné době podporují.

Funkci je třeba si nejprve nastavit v mobilní aplikaci Garmin Connect. Jejím prostřednictvím jednoduše přidáte platební kartu a zvolíte si heslo, které budete zadávat vždy, když budete chtít tuto funkci používat. Tímto způsobem je platební karta chráněna proti zneužití.

Využijete je i pro ovládání hudby

Prostřednictvím hodinek lze pohodlně ovládat hudbu, kterou máte zapnutou na svém mobilním telefonu (např. v aplikaci Spotify). Případně si lze skladby stáhnout přímo do hodinek a poslouchat hudbu bez nutnosti mít mobilní telefon u sebe. Vnitřní úložiště má kapacitu 3,5 GB. Díky Bluetooth lze k zařízení snadno připojit bezdrátová sluchátka.

Abyste si skladby do hodinek stáhli, je třeba použít mobilní aplikaci Garmin Connect a jejím prostřednictvím připojit hodinky k Wi-Fi síti. Následně můžete skladby do zařízení stahovat prostřednictvím vybraných aplikací (např. Spotify nebo Deezer).

Kde koupit Garmin Vivoactive 4S
Garmin Vivoactive 4S
Hodnocení
4.2/5
K hodinkám lze připojit sluchátka
K hodinkám lze připojit sluchátka

Další funkce chytrých hodinek

Praktickou funkcí je také aktuální předpověď počasí, která je hezky zpracovaná. Využít dále můžete stopky, které se hodí třeba pro změření intervalu při cvičení.

Aktuální předpověď počasí
Aktuální předpověď počasí

Pokročilé senzory pro monitorování vašeho zdraví

Chytré hodinky používají hned několik senzorů, které pomáhají monitorovat vaše zdraví a fyzickou aktivitu. Jedná se o:

  • snímač srdečního tepu,
  • GPS,
  • Glonass (globální družicový polohový systém využívaný ruskou armádou),
  • Galileo (evropský autonomní globální družicový polohový systém),
  • barometrický výškoměr (pro určení výšky),
  • kompas (pro navigaci),
  • gyroskop (pro navigaci),
  • snímač kyslíku v krvi
  • a akcelerometr (pro detekci pohybu).

U konkurenčních Apple Watch 6 a Apple Watch 7 se navíc dočkáte elektrického snímače srdeční činnosti pro tvorbu EKG. Na druhou stranu nejsou vybaveny technologií Glonass a Galileo, které outdooroví nadšenci pravděpodobně ocení.

Jas displeje se automaticky přizpůsobuje podmínkám

Chytré hodinky ve verzi 4S mají transflektivní displej s úhlopříčkou 1,1”. Stejné zařízení je přitom dostupné i ve větší verzi pro muže, kdy má displej úhlopříčku 1,3”. Hodinky do vínku dostaly stále zapnutý Garmin Chroma Display™ displej, který je dobře čitelný i na ostrém slunci (hodinky automaticky přizpůsobují jeho jas). Rozlišení displeje činí 215 × 215 px.

Konkurenční výrobci chytrých hodinek většinou sází na LCD nebo AMOLED displeje, které se mohou pochlubit krásnými barvami a věrným vyobrazením černého odstínu. U tohoto modelu se ale dočkáte zmíneného transflektivního dispeleje, který není tak pěkný na pohled, ale na druhou stranu je skvěle čitelný i na ostrém slunci. U novější verze hodinek Garmin Vivoactive 5 se již setkáte s AMOLED displejem, který je zásadní mezigenerační změnou.

Palec nahoru dostávají hodinky za Gorilla Glass třetí generace, které zařízení ochrání před nejrůznějšími nárazy a poškrábáním.

Pokud hledáte hodinky s větším displejem, můžeme doporučit například Apple Watch 7, které mají ve verzi 45mm ciferníku úhlopříčku displeje 1,9”. Amazfit GTS 2 pracují s 1,65” displejem, verze mini má displej s úhlopříčkou 1,55”. Pokud sháníte hodinky s kulatým ciferníkem, můžete se ještě poohlédnout po Xiaomi Mi Watch s úhlopříčkou 1,39”.

Chytré hodinky vydrží až 8 dní na jedno nabití

Velkou předností těchto chytrých hodinek je rozhodně dlouhá výdrž baterie, která se může vyšplhat až na 8 dní. Pokud chytré hodinky používáte se zapnutou GPS navigací, bude jejich výdrž podstatně nižší (zhruba 18 hodin). Jestliže k tomu budete mít navíc puštěnou hudbu, může se výdrž baterie pohybovat kolem 6 hodin.

My jsme v rámci našeho testování dosáhli výdrže 6 dní a chytré hodinky jsme rozhodně nijak nešetřili. Například u Apple Watch 6 a 7 činí výdrž na baterii pouze 18 hodin. Existují však i modely, které vám budou na jedno nabití sloužit ještě déle. Jedná se například o model Xiaomi Amazfit GTS 2 mini, u kterého výdrž činí až 14 dní.

K nabíjení slouží přiložený USB kabel. Z 0 na 100 % zařízení nabijete zhruba za 2 hodiny. Vytkli bychom ale samotný systém nabíjení. Konkurenční modely mnohdy používají praktický magnetický kabel, u těchto chytrých hodinek se však dočkáte úplně klasického kabelu, který se připojuje ze zadní strany a hodinky poté musí v průběhu nabíjení ležet na boku.

K nabíjení slouží USB kabel
K nabíjení slouží USB kabel

Hodinky jsme otestovali i ve vodě

Odolnost vůči vodě symbolizuje u chytrých hodinek jednu z klíčových vlastností. Garmin Vivoactive 4S mají voděodolnost 5 ATM a vy si je proto bez obav můžete vzít s sebou do sprchy nebo do bazénu.

Můžete se s nimi i sprchovat
Můžete se s nimi i sprchovat

Nejčastější dotazy

Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Garmin Vivoactive 4S dokáží na jedno nabití vydržet až 8 dní. Konkrétní výdrž baterie však vždy ovlivňuje to, jakým způsobem zařízení používáte. V rámci našeho testování tato hodnota činila 6 dní.

Kde koupit Garmin Vivoactive 4S
Garmin Vivoactive 4S
Hodnocení
4.2/5
Jakou mobilní aplikaci si mám stáhnout?

Pro spárování mobilního telefonu a chytrých hodinek slouží mobilní aplikace Connect, která je zdarma dostupná pro operační systém Android i iOS.

S jakým mobilním telefonem jsou chytré hodinky kompatibilní?

Chytré hodinky jsou kompatibilní s mobilním telefonem s operačním systémem Android a iOS.

Podporuje zařízení bezkontaktní platby?

Ano, chytré hodinky podporují takzvané Garmin Pay a lze tedy s jejich pomocí bezkontaktně platit. Technologie ale nemusí být podporována všemi bankami.

Pro koho jsou chytré hodinky Garmin Vivoactive 4S vhodné

Garmin Vivoactive 4S bychom doporučili především lidem, kteří to se sportem myslí vážně a chtějí získat zařízení s velmi přesným měřením sportovních aktivit. Hodinky od značky Garmin jsou totiž určeny primárně na sport. Pokud hledáte spíše zařízení pro usnadnění každodenního života, pravděpodobně vás více zaujmou Apple Watch 7 (případně levnější Xiaomi Amazfit GTS 2, které ale nenabízí tolik funkcí).

Zařízení zaujme širokou nabídkou sportovních aktivit, u kterých poskytuje velmi přesné měření. Nechybí ani průběžné monitorování srdečního tepu a hodinky lze používat i pro anlaýzu vašeho spánku. Nevýhodou je fakt, že na příchozí zprávy a hovory nelze odpovídat v případě, že máte mobilní telefon s iOS. Majitelé zařízení s Androidem mohou alespoň vybírat ze seznamu přednastavených odpovědí.

Recenze: chytré hodinky Garmin Vivoactive 4S
  • Kvalita zpracování
  • Baterie
  • Operační systém
  • Kompatibilita
  • Poměr cena/výkon
4.2

Ideální chytré hodinky pro opravdové sportovce

Garmin Vivoactive 4S najdou uplatnění u amatérských i profesionálních sportovců. Skvěle kombinují sportovní a elegantní vzhled a nabízí spoustu senzorů pro přesné měření sportovních aktivit. Zároveň je můžete využít pro monitorování vašeho spánku. Garmin OS je v češtině, podporuje bezkontaktní platby a umožňuje stažení dalších aplikací.

Klady

  • Přesné měření sportovních aktivit
  • GPS
  • Monitoring spánku
  • Bezkontaktní platby
  • OS v češtině
  • Snadné ovládání
  • Možnost stažení dalších aplikací
  • Skvělá výdrž baterie

Zápory

  • Vyšší cena
  • Omezená možnost odpovídání na zprávy nebo hovory
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (7 hodnocení)
Komentáře (2) – Recenze: chytré hodinky Garmin Vivoactive 4S
    1. Dobrý den, ano, používat přednastavené odpovědi lze v případě spárování s mobilním telefonem s operačním systémem Android. V případě testování s iOS nebyla tato funkce dostupná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Garmin Vivoactive 4S
Garmin Vivoactive 4S
Hodnocení: 4.2/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram